Sezon 2016

Chemtrails - giną pszczoły, rośliny i drzewa miododajne słabo nektarują

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

chemtrailsZastanówmy się, dlaczego tak się dzieje? Aby to wyjaśnić niezbędne jest przypomnienie nam, co to jest chemtrails, co to jest smog? O chemtrails pisaliśmy w czerwcu 2013 roku, ale warto przypomnieć sobie to ważne zagadnienie. Obserwują niebo możemy zauważyć, że bywają dni, kiedy na widnokręgu sklepienia nieba widać smugi pozostawione po samolotach. Nie jest to para wodna. W tych smugach znajdują się substancje rozpylane przez samoloty do atmosfery. W skład tych substancji wchodzą między innymi: tlenki glinu, baru, ołowiu, strontu, grzyby, bakterie, wirusy czerwonych krwinek, krystaliczne substancje węgla, kationów metali. Do tego należy dodać popioły węglowe celowo rozpylane, jako część geoinżynierii pogodowej.

Wiele z tych substancji, to związki toksyczne. Toksyczne, lotne popioły z węgla, jako odpady z elektrowni rozpylane są w atmosferze celem pozbycia się kosztownych odpadów. Oddychamy więc popiołem węglowym i innymi toksycznymi związkami. Jest to plan geoinżynierii mający wpływać na zmiany pogody i inne zjawiska służące strategii wojskowej. Na przykład generowanie plazmy przez ogrzewanie substancji plazmy elektromagnesem, w wyniku czego powstają mikroskopijne kule będące nadajnikami do śledzenia i szpiegowania. Możemy na przykład wywołać smogi nad dużymi obszarami kraju sugerując, że są to zanieczyszczenia powstałe na skutek spalania węgla. Chemtrails tworzy swoisty parasol, płaszcz w atmosferze ziemskiej i nie pozwala na przewietrzanie i przemieszczanie się dymów z pieców kotłowni, elektrowni, fabryk. Smog, to nienaturalne zjawisko atmosferyczne polegające na współwystępowaniu zanieczyszczenia powietrza wskutek działalności człowieka oraz niekorzystnych zjawisk naturalnych tj. wulkany, znacznego zamglenia i bezwietrznej pogody. Chemtrails, to celowe działanie człowieka. Można wymienić dwa cele, które spełnia się w wyniku chemtrails. Pierwszy, to cel wojskowy: stworzenie pola przestrzeni powietrznej, w którym radary nie wykrywałyby samolotów i pocisków rakietowych, zwiększenie zasięgu radarów, wytwarzanie związków plazmy zdolnej do niszczenia życia na ziemi. Drugi, to cel klimatyczny i oddziaływanie na warunki pogodowe. Na przykład ocieplenie, bądź ochłodzenie klimatu, wywoływanie trzęsienia ziemi, tsunami, wywoływanie stref nadmiernych opadów lub suszy. O następujących zmianach w przyrodzie na skutek chemtrails sygnalizują nam nasze pszczoły, rośliny i drzewa miododajne. Każdego roku w okresie jesieni giną pszczoły. Zjawisko pustych uli. Są zapasy pokarmu w ulu, pozostaje trochę czerwiu krytego na ramce, garstka pszczół i nieżywa matka pszczela. Przypuszcza się, że pszczoły błądzą i nie trafiają do ula na skutek tego, że są oblepione tlenkami metali. Nawigacja pszczół, to magnetyzm ziemski, który zostaje zakłócony. To tak, jakbyśmy przyłożyli magnez do busoli i oczekiwali, że busola wskaże nam właściwy kierunek północy. Na niektórych obszarach nie nektarują kwiaty roślin i drzew miododajnych. Dla przykładu w 2016 roku nie nektarowały kwiaty gryki i kwiaty drzew lipowych w niektórych miejscowościach (np. u nas na Pomorzu). Natomiast w oddalonych miejscach o kilkanaście kilometrów nektarowały, pomimo takich samych warunków atmosferycznych. Być może było tak, że pszczoły nie zbierały nektaru z tych roślin, ponieważ były skażone pyłkami chemtrails. Jeżeli decydenci nie zaprzestaną zanieczyszczać środowiska naturalnego przez rozpylanie do atmosfery substancji toksycznych, trujących i bakteriobójczych, to zginą nie tylko pszczoły, ale także ludzie. Musimy być świadomi tego zagrożenia i zdecydowanie się temu przeciwstawiać.  Chrońmy nasze życie i zdrowie, nie dopuśćmy do utraty życia ludzi i zwierząt na naszej jeszcze pięknej planecie Ziemia.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jesteś tutaj: Home Pasieka Sezon pszczelarski Sezon 2016 Pszczelarstwo Chemtrails - giną pszczoły, rośliny i drzewa miododajne słabo nektarują